Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

İstanbul – Konya Evden Eve Nakliyat

İstanbul - Konya Evden Eve Nakliyat

İstanbul – Konya Evden Eve Nakliyat konusunda alanında uzman ekibimiz sizlere hizmet verebilmek için burada. Haşimoğlu Nakliyat olarak Konya yollarını ezberlemiş şoförlerimiz ile güvenli bir şekilde sizlere hizmet sunuyoruz.

Mevlana’nın şehrinde huzurlu bir yaşantıya merhaba demek istiyorsanız veya eşyalarınızı herhangi bir nedenden dolayı Konya’ya taşımak istiyorsanız; bu yola stresli ve düşünceli bir şekilde çıkmanızı tavsiye etmiyoruz. Haşimoğlu Nakliyat’ın tecrübeli, yılları aşan deneyime sahip şoför ve şehirler arası nakliyat konusunda uzman çalışanları ile beraber olmak sizlere güven ortamı sunacaktır. Bu sayede stres ve düşüncelerinizden tamamen kurtulacaksınız. Eşyalarınızın zararsız, çiziksiz bir şekilde yeni şehrinize yani Konya’ya taşınmasını istiyorsanız bizlere iletişim sayfamızdan ulaşarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. İstanbul – Konya Evden Eve Nakliyat konusunda uzman firma: Haşimoğlu Nakliyat dilediğiniz takdirde sizlere paketleme işlemini de sunuyor.


Taşımacılık sektöründe yüzlerce firma arasında her yıl yüksek müşteri memnuniyeti ve yenilikçi politikalarımız sayesinde ileri gitmekteyiz. Bugüne kadar çalıştığımız hiçbir müşterimizde kayıp eşya sorunu yaşamadık. Hiçbir müşterimizin eşyasına en ufak zarar gelmedi. Bunlardan kaynaklı bir sorun yaşamadığımız gibi pek çok işimizin sonunda profesyonel hizmetimiz vesilesi ile müşterilerimizden teşekkür ve tebrik aldık. İstanbul içinde ve şehirler arası olmak üzere Türkiye’nin pek çok iline taşımacılık yapmaktayız. Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde ivedi şekilde nakliye ve taşımacılık faaliyetlerinizi tamamlıyoruz. Her türlü bilgiyi ofisimize gelerek öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm bilgileri yorulmanıza gerek kalmadan telefon bağlantısı kurarak müşteri temsilcilerimizin soracağı kısa sorulara cevap vererek alabilirsiniz. Bu sıkıntılı ve stresli dönemde sizleri maddi ve manevi anlamda yormamak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Bütçenize uygun ödeme yöntemleri ile her şekilde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Köklü tarihimiz ve deneyimimizle sizleri Haşimoğlu Nakliyat’ta bekliyoruz. Yenilikçi ve modern yapımızla geçmişten geleceğe uzanıyoruz.

MENÜ
Hemen Ara