Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Ben sadece bir kaç parça veya bir eşyamı taşıtmak istiyorum ve fiyatında tam ev, iş yeri eşyası taşıma hizmetine göre daha uygun olması gerekiyor mu diyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz! Haşimoğlu Nakliyat siz değerli müşterilerimiz için her kolaylığı düşünmüş. Parça eşya taşıma..

Dilediğiniz sayıda parça eşyanızı firmamızı arayarak eşya cinsi, boyutu, ağırlık bilgisi vererek, paketleme ile alakalı yardım isteyip istemediğinizi belirterek ödemeniz gereken ücret miktarını öğrenebilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmetinde eşyalarınız teslim edileceği noktaya veya bölgenin yakınına giden araçlarımızdan birine yüklenerek, sizlere en uygun fiyatlar verilir.En hızlı ve güvenilir şekilde şehir içi yada şehirler arası parça eşya taşımacılığı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kurumsal bir firma olan Haşimoğlu Nakliyat ile çalışmak için bir kamyon dolusu eşyaya gerek yok. Parça eşyalarınız da bizlere emanet! Normal eşya taşıma ve nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi parça eşya taşımada da eşyalarınız güvenle ve sigortalı bir şekilde taşınarak yolculuk esnasında garanti altına alınır.


Taşımacılık sektöründe yüzlerce firma arasında her yıl yüksek müşteri memnuniyeti ve yenilikçi politikalarımız sayesinde ileri gitmekteyiz. Bugüne kadar çalıştığımız hiçbir müşterimizde kayıp eşya sorunu yaşamadık. Hiçbir müşterimizin eşyasına en ufak bir zarar dahi gelmedi. Bunlardan kaynaklı bir sorun yaşamadığımız gibi pek çok işimizin sonunda profesyonel hizmetimiz vesilesi ile müşterilerimizden teşekkür ve tebrik aldık.

İstanbul içinde ve şehirler arası olmak üzere Türkiye’nin pek çok iline nakliyat yapmaktayız. Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde ivedi ve güvenli bir şekilde nakliye ve taşımacılık faaliyetlerinizi tamamlıyoruz. Merak ettiğiniz tüm bilgileri yorulmanıza gerek kalmadan telefon bağlantısı kurarak müşteri temsilcilerimizin soracağı kısa sorulara cevap vererek alabilirsiniz. Bizleri aramaktan lütfen çekinmeyin, fiyat bilgisi, taşıma ve nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak gibi bir çok konuda bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Bu sıkıntılı ve stresli dönemde sizleri maddi ve manevi anlamda yormamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bütçenize uygun ödeme yöntemleri ile her şekilde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Köklü tarihimiz ve deneyimimizle sizleri Haşimoğlu Nakliyat’ta bekliyoruz. Yenilikçi ve modern yapımızla geçmişten geleceğe uzanıyoruz.

MENÜ
Hemen Ara