Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

Ataköy Nakliyat Firmaları

Ataköy Nakliyat Firmaları

Ataköy Nakliye Firmaları arasında beş yıldızlı olan firmamız Haşimoğlu Nakliyat ile daha önce hiçbir taşınma veya nakliyat, depolama, iş yeri taşıma gibi bir işlemi yaptınız mı? Sizleri büyük bir dertten kurtarıyoruz. Tüm eşyalarınıza özenle paketleme yaparak, en küçük vazonuz ve bardaklarınız dahi kırılmadan yeni adresinize kadar taşıyıp, yerleştiriyoruz.

Yılların eşsiz deneyim ve tecrübeleri ile yetişen personelimiz ve yılları aşkın şirket tecrübemizle Ataköy Nakliye Firmaları arasında Haşimoğlu Nakliyat olarak zirveye yerleştik. Güler yüzlü ve samimi, işinin ustası personelimiz ile güvenlikli şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirmek için sizleri Ataköy yollarında bizimle görmek isteriz. Zirve tek kişiliktir. Bizimle çalışmak için aşağıda belirtmiş olduğumuz telefon numarasını tuşlayarak en hızlı şekilde istediğiniz tüm bilgileri müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.


Taşımacılık sektöründe yüzlerce nakliyat firması arasında her yıl yüksek müşteri memnuniyeti ve yenilikçi politikalarımız sayesinde ileri gitmekteyiz. Bugüne kadar çalıştığımız hiçbir müşterimizde kayıp eşya sorunu yaşamadık. Hiçbir müşterimizin eşyasına en ufak zarar gelmedi. Bunlardan kaynaklı bir sorun yaşamadığımız gibi pek çok işimizin sonunda profesyonel hizmetimiz vesilesi ile müşterilerimizden teşekkür ve tebrik aldık. İstanbul içinde ve şehirler arası olmak üzere Türkiye’nin pek çok iline taşımacılık yapmaktayız. Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde ivedi şekilde nakliye ve taşımacılık faaliyetlerinizi tamamlıyoruz. Her türlü bilgiyi ofisimize gelerek öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm bilgileri yorulmanıza gerek kalmadan telefon bağlantısı kurarak müşteri temsilcilerimizin soracağı kısa sorulara cevap vererek alabilirsiniz. Bu sıkıntılı ve stresli dönemde sizleri maddi ve manevi anlamda yormamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bütçenize uygun ödeme yöntemleri ile her şekilde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Köklü tarihimiz ve deneyimimizle sizleri Haşimoğlu Nakliyat’ta bekliyoruz. Yenilikçi ve modern yapımızla geçmişten geleceğe uzanıyoruz.

MENÜ
Hemen Ara