Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

İstanbul – İzmir Parça Eşya Taşıma

İstanbul - İzmir Parça Eşya Taşıma

Düşündük ki İstanbul ve İzmir halkı Haşimoğlu Nakliyat’ı bu kadar severken sadece evden eve nakliye işleri yapmamalıyız. Bu noktada ki fikirlerimiz doğrultusunda yıllar önce start verdiğimiz bir proje ile karşınızdayız.

İstanbul – İzmir Parça Eşya Taşıma hizmeti vermeye bu karar ile başladık. Bu şekilde başlayan nakliye işlemlerimiz hızla büyümüş bulunmaktadır. Müşteri temsilcilerimizi arayarak göndermek istediğiniz ürün veya ürünlerinizin boyutu, ağırlığı konusunda bilgi vererek ortalama bir ücret öğrenebilirsiniz. En hızlı, en güvenilir (sigortalı) ve en uygun fiyatlarda İstanbul’dan İzmir’e parça eşya taşıtmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz . Güler yüzlü ve güvenli hizmet için İstanbul – İzmir Parça Eşya Taşıma alanında Haşimoğlu Nakliyat’la çalışabilirsiniz.


Taşımacılık sektöründe yüzlerce firma arasında her yıl yüksek müşteri memnuniyeti ve yenilikçi politikalarımız sayesinde ileri gitmekteyiz. Bugüne kadar çalıştığımız hiçbir müşterimizde kayıp eşya sorunu yaşamadık. Hiçbir müşterimizin eşyasına en ufak zarar gelmedi. Bunlardan kaynaklı bir sorun yaşamadığımız gibi pek çok işimizin sonunda profesyonel hizmetimiz vesilesi ile müşterilerimizden teşekkür ve tebrik aldık. İstanbul içinde ve şehirler arası olmak üzere Türkiye’nin pek çok iline taşımacılık yapmaktayız. Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde ivedi şekilde nakliye ve taşımacılık faaliyetlerinizi tamamlıyoruz. Her türlü bilgiyi ofisimize gelerek öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm bilgileri yorulmanıza gerek kalmadan telefon bağlantısı kurarak müşteri temsilcilerimizin soracağı kısa sorulara cevap vererek alabilirsiniz. Bu sıkıntılı ve stresli dönemde sizleri maddi ve manevi anlamda yormamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bütçenize uygun ödeme yöntemleri ile her şekilde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Köklü tarihimiz ve deneyimimizle sizleri Haşimoğlu Nakliyat’ta bekliyoruz. Yenilikçi ve modern yapımızla geçmişten geleceğe uzanıyoruz.

MENÜ
Hemen Ara