Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

Evden Eve Nakliyat

Günümüzde emlak piyasasın son derece hızlı el değiştirmesi ve yükselişinden dolayı insanlar sık sık ev değiştirmek ve taşınmak zorunda kalmaktadır. Bu süreç maddi olarak bir külfet olduğu kadar nakliye için çalışılan firmalarla yaşanılan sorunlar yüzünden oldukça manevi çöküntüye de sebep olmaktadır. Günümüzde kapalı kasa kamyoneti olan her insanın ek iş olarak evden eve nakliyat yapması sebebiyle pek çok sorun yaşamakta gerek huzur ortamı bulduğunuz evinizin nadide eşyaları kırılmakta, gerekse bazı durumlarda eşyaların kaybolması, çalınması gibi durumlarda ortaya çıkmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetleri denilince aklınıza sadece şehir içi taşımacılık gelmesin, şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri, istanbul evden eve nakliyat, izmir evden eve taşımacılık ve ankara evden eve eşya taşıma gibi hizmetleriniz için de Haşimoğlu nakliyat sizlere hizmet vermektedir.

İnsanlar için evden eve nakliyat işinde en önemli sorulardan biriside kaçınılmaz bir gerçek olarak “acaba eşyalarıma zarar gelir mi?, nakliye sırasında bir sorun olur mu?, sorun olursa zararım karşılanır mı?” sorularıdır. Bu soruların yanıtını merak edenler için hemen söyleyelim, uzun yılların birikimi ve deneyimi sonucunda hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz için sigortalı taşıma hizmeti vermekteyiz. Bu güne dek hiç bir sorun yaşamamış olmamıza rağmen, aksi bir durumda kesinlikle eşyalarınızın telafisi yapılmaktadır.


Taşımacılık sektöründe yüzlerce firma arasında her yıl yüksek müşteri memnuniyeti ve yenilikçi politikalarımız sayesinde ileri gitmekteyiz. Bugüne kadar çalıştığımız hiçbir müşterimizde kayıp eşya sorunu yaşamadık. Hiçbir müşterimizin eşyasına en ufak bir zarar dahi gelmedi. Bunlardan kaynaklı bir sorun yaşamadığımız gibi pek çok işimizin sonunda profesyonel hizmetimiz vesilesi ile müşterilerimizden teşekkür ve tebrik aldık.

İstanbul içinde ve şehirler arası olmak üzere Türkiye’nin pek çok iline nakliyat yapmaktayız. Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde ivedi ve güvenli bir şekilde nakliye ve taşımacılık faaliyetlerinizi tamamlıyoruz. Merak ettiğiniz tüm bilgileri yorulmanıza gerek kalmadan telefon bağlantısı kurarak müşteri temsilcilerimizin soracağı kısa sorulara cevap vererek alabilirsiniz. Bizleri aramaktan lütfen çekinmeyin, fiyat bilgisi, taşıma ve nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak gibi bir çok konuda bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Bu sıkıntılı ve stresli dönemde sizleri maddi ve manevi anlamda yormamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bütçenize uygun ödeme yöntemleri ile her şekilde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Köklü tarihimiz ve deneyimimizle sizleri Haşimoğlu Nakliyat’ta bekliyoruz. Yenilikçi ve modern yapımızla geçmişten geleceğe uzanıyoruz.

MENÜ
Hemen Ara