Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetimizde, Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun, istediğiniz şehir ve ilçeye taşıma işlemlerini yapmaktayız. İstanbul-Ankara Nakliyat, İstanbul-İzmir Nakliyat, İstanbul-Trabzon Nakliyat, İstanbul-Adana Nakliyat gibi tüm şehirlerden, tüm şehirlere taşıma ve nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Bu gibi nakliyat hizmetleriniz için bizleri arayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Emin olun ki en profesyonel hizmet ve en uygun nakliyat fiyat tekliflerini veren firma Haşimoğlu Nakliyat olacaktır.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde önemli olan hususların başında eşyalarınızın güvenliği, nakliyat aracının boyutları, eşyalarınızın zamanında teslim alınıp, zamanında teslim edilmesi ve sigortalanması gibi etkenler gelir. Haşimoğlu nakliyat sigortalı eşya taşıma hizmeti, geniş araç filosu seçenekleri ve kurumsal firma sigortalaması gibi hizmetleri verdiğinden dolayı, hiç bir sorun yaşamadan eşyalarınızın taşınma işlemi gerçekleşecektir.

Deneyimli ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ile aklınızda kalan tüm sorulara net yanıtlar alabilirsiniz. Bizler için önemli olan eşya cinsi ve boyutları, eşyalarınızın çeşitliliği, hassaslık dereceleri, kaçıncı kattan ineceği, asansör bulunup bulunmadığı ve nereden nereye taşınacağı gibi bilgilerdir. Bu bilgileri vermeniz durumunda sizlere detaylı bilgi verilebilmektedir. Bu sayede keşif için evinize gelerek eşyalarınıza bakmamıza gerek kalmadan, telefon bağlantısı kurarak ortalama bir fiyat teklifi sizlere sunulabilir.


Taşımacılık sektöründe yüzlerce firma arasında her yıl yüksek müşteri memnuniyeti ve yenilikçi politikalarımız sayesinde ileri gitmekteyiz. Bugüne kadar çalıştığımız hiçbir müşterimizde kayıp eşya sorunu yaşamadık. Hiçbir müşterimizin eşyasına en ufak bir zarar dahi gelmedi. Bunlardan kaynaklı bir sorun yaşamadığımız gibi pek çok işimizin sonunda profesyonel hizmetimiz vesilesi ile müşterilerimizden teşekkür ve tebrik aldık.

İstanbul içinde ve şehirler arası olmak üzere Türkiye’nin pek çok iline nakliyat yapmaktayız. Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde ivedi ve güvenli bir şekilde nakliye ve taşımacılık faaliyetlerinizi tamamlıyoruz. Merak ettiğiniz tüm bilgileri yorulmanıza gerek kalmadan telefon bağlantısı kurarak müşteri temsilcilerimizin soracağı kısa sorulara cevap vererek alabilirsiniz. Bizleri aramaktan lütfen çekinmeyin, fiyat bilgisi, taşıma ve nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak gibi bir çok konuda bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Bu sıkıntılı ve stresli dönemde sizleri maddi ve manevi anlamda yormamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bütçenize uygun ödeme yöntemleri ile her şekilde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Köklü tarihimiz ve deneyimimizle sizleri Haşimoğlu Nakliyat’ta bekliyoruz. Yenilikçi ve modern yapımızla geçmişten geleceğe uzanıyoruz.

MENÜ
Hemen Ara