Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

Ümraniye Nakliyat Firmaları

Ümraniye Nakliyat Firmaları

Ümraniye Nakliyat Firmaları arasında kalitenin öncüsü olarak gösterilen firmamız, eşine benzerine rastlanmadık şekilde Ümraniye ilçesine olan hiçbir işinde sorun yaşamamıştır. En çileli ve sıkıntılı işlerden biri olan taşınma işlerinizde keyifli ve neşeli, rahat bir hal içinde olmak istiyorsanız sizleri Haşimoğlu Nakliyat’a bekliyoruz. Yılları aşan engin bilgi deneyimi ve çağ ötesine seslenen modern yenilikçi araçlarımız, deneyimli personelimiz ve yılların kaptan şoförü olan deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sizlere yeni evinizde mutluluk getireceğiz.

Ümraniye Nakliyat Firmaları arasında en çok tercih edilen firmamız bir sonraki Ümraniye seferini sizinle yapmaktan mutluluk duyacaktır. Ümraniye ilçesinden nereye eşya taşıtmak istiyorsanız bizlerden en uygun fiyatlara en profesyonel nakliyat hizmetini alabilirsiniz. İletişime geçmek için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.


Taşımacılık sektöründe yüzlerce firma arasında her yıl yüksek müşteri memnuniyeti ve yenilikçi politikalarımız sayesinde ileri gitmekteyiz. Bugüne kadar çalıştığımız hiçbir müşterimizde kayıp eşya sorunu yaşamadık. Hiçbir müşterimizin eşyasına en ufak zarar gelmedi. Bunlardan kaynaklı bir sorun yaşamadığımız gibi pek çok işimizin sonunda profesyonel hizmetimiz vesilesi ile müşterilerimizden teşekkür ve tebrik aldık. İstanbul içinde ve şehirler arası olmak üzere Türkiye’nin pek çok iline taşımacılık yapmaktayız. Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde ivedi şekilde nakliye ve taşımacılık faaliyetlerinizi tamamlıyoruz. Her türlü bilgiyi ofisimize gelerek öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm bilgileri yorulmanıza gerek kalmadan telefon bağlantısı kurarak müşteri temsilcilerimizin soracağı kısa sorulara cevap vererek alabilirsiniz. Bu sıkıntılı ve stresli dönemde sizleri maddi ve manevi anlamda yormamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bütçenize uygun ödeme yöntemleri ile her şekilde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Köklü tarihimiz ve deneyimimizle sizleri Haşimoğlu Nakliyat’ta bekliyoruz. Yenilikçi ve modern yapımızla geçmişten geleceğe uzanıyoruz.

MENÜ
Hemen Ara