Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

İstanbul – İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul - İzmir Evden Eve Nakliyat

Haşimoğlu Nakliyat olarak ülkemizin pek çok şehrine ve ilçesine nakliyat, taşıma gibi alanlarda profesyonel  hizmet vermekteyiz. Metropol kentlerden olan ilimiz İzmir’in yollarını da aynı şekilde ezberlemiş bulunmaktayız. Bu nedenle İstanbul – İzmir Evden Eve Nakliyat hizmetleriniz tamamen güvenilir ve profesyonel bir şekilde hızlıca yapılmaktadır. Şoförlerimizin kendi arasında yaptığı sohbetler sırasında  “Araç İzmir’e kendi kendine bile gidiyor!” söylentileri yayılmıştır. Şaka bir yana, sizler için şirket olarak yollarda son derece temkinli ve dikkatli bir şekilde yol almaktayız.

Ege’nin incisi olan güzel ilimiz İzmir’de güzel bir hayata başlamak istiyorsanız veya bir yakınınıza eşyalarınızı göndermek istiyorsanız bu yolculukta bizleri tercih etmenizi öneririz. Güvenli, güzel ve stresten uzak bir hayata İzmir’de başlamak istiyorsanız ilk yolculuğunuzda yanınızda olmaktan onur duyarız. Unutmayın ki yola nasıl çıkarsanız, öyle gider!


Türkiye’nin pek çok iline taşımacılık ve nakliyat yapmaktayız. Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde ivedi şekilde nakliye ve taşımacılık faaliyetlerinizi tamamlıyoruz. Her türlü bilgiyi ofisimize gelerek öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm bilgileri yorulmanıza gerek kalmadan telefon bağlantısı kurarak müşteri temsilcilerimizin soracağı kısa sorulara cevap vererek alabilirsiniz. Bu sıkıntılı ve stresli dönemde sizleri maddi ve manevi anlamda yormamak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Bütçenize uygun ödeme yöntemleri ile her şekilde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Köklü tarihimiz ve deneyimimizle sizleri Haşimoğlu Nakliyat’ta bekliyoruz. Yenilikçi ve modern yapımızla geçmişten geleceğe uzanıyoruz.

MENÜ
Hemen Ara