Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

Ofis Taşıma

İşlerinizin aksamadan en hızlı şekilde ofis  ve iş yeri taşıma işleminizi gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? Öncelikle belirtmek isteriz ki doğru bir yerdesiniz. Sadece ofis taşıma değil, fabrika, iş yerleriniz veya farklı türdeki iş alanlarınız için de nakliyat ve taşıma hizmetleri vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin hızlı ve güvenli bir şekilde ofis taşıma ve ofis nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ofisinizde bulunan bilgisayar, televizyon, fax makineleri, yazıcılar, ofis mutfak aletleri, koltuklar, sandalyeler, masalar gibi bir çok eşyanız nakliyat sırasında önemle dikkat edilmesi gereken eşyalardır. Özellikle elektronik eşya sınıfına giren tüm cihazlarınızın özenle paketlenmesi ve nakliyat araçlarına da yolculuk, indirme, bindirme gibi işlemlerde sarsılmaması için çok dikkatli yerleştirilmesi gerekmektedir.

Haşimoğlu Nakliyat olarak sektörümüzde bulunan pek çok firmadan daha az maliyetlerle ofis taşıma işlemlerinizi yapıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda tüm ofis eşyalarınızı paketleyerek zarar görmeden yeni ofisinize götürüyoruz. Haşimoğlu Nakliyat olarak ofis taşıma işinizde yenilikçi vizyonumuz ile sizlerin gereksiz zaman kaybı ve yüksek bütçeler ayırmasına mani oluyoruz. Sökülmesi gereken eşyalarınızın de-montaj işlemini gerçekleştirerek yeni ofisinizde montajlarını da yapıyoruz. Size sadece bizi aramak kalıyor. Ofis taşıma da zirve Haşimoğlu Nakliyat.


Taşımacılık sektöründe yüzlerce firma arasında her yıl yüksek müşteri memnuniyeti ve yenilikçi politikalarımız sayesinde ileri gitmekteyiz. Bugüne kadar çalıştığımız hiçbir müşterimizde kayıp eşya sorunu yaşamadık. Hiçbir müşterimizin eşyasına en ufak zarar gelmedi. Bunlardan kaynaklı bir sorun yaşamadığımız gibi pek çok işimizin sonunda profesyonel hizmetimiz vesilesi ile müşterilerimizden teşekkür ve tebrik aldık. İstanbul içinde ve şehirler arası olmak üzere Türkiye’nin pek çok iline taşımacılık yapmaktayız. Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde ivedi şekilde nakliye ve taşımacılık faaliyetlerinizi tamamlıyoruz. Her türlü bilgiyi ofisimize gelerek öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm bilgileri yorulmanıza gerek kalmadan telefon bağlantısı kurarak müşteri temsilcilerimizin soracağı kısa sorulara cevap vererek alabilirsiniz. Bu sıkıntılı ve stresli dönemde sizleri maddi ve manevi anlamda yormamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bütçenize uygun ödeme yöntemleri ile her şekilde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Köklü tarihimiz ve deneyimimizle sizleri Haşimoğlu Nakliyat’ta bekliyoruz. Yenilikçi ve modern yapımızla geçmişten geleceğe uzanıyoruz.

MENÜ
Hemen Ara