Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

Depolama Hizmeti

Evinizdeki veya iş yerinizdeki eşyalarınızı kısa veya uzun bir süreliğine depolamaya ihtiyacınız mı var? Eşyalarınız mekanlarınıza sığmıyor ve satmak, atmak istemiyor musunuz? Öyleyse depolama hizmetimizden faydalanarak, tüm eşyalarınızı güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. Özenle paketlenen eşyalarınız, eşyalarınıza uygun boyutlardaki depolarımızdan size en yakın olana ve en uygun olana depolanarak haftalarca, aylarca hatta yıllarca bile güvenle ve hiç bir zarar gelmeden depolanır. Tekrar geri almak istediğiniz de ise aynı teslim ettiğiniz şekilde geri alırsınız. Nakliyat hizmetimizde olduğu gibi eşya depolama hizmetimizde de sigortalı seçenekler mevcuttur ve bu sayede gözünüz asla arkada kalmaz!

Tam rahat bir yaşama kavuştunuz derken başka bir işiniz çıktı. Uzun bir süre burada olmayacaksınız lakin gideceğiniz şehirde şirketiniz sizin için eşyalı olan bir ev kiralamış. Boşu boşuna evinizin kirasını eşyalarımı nereye koyacağım derdiyle ödemenize gerek yok. Ekonomik davranmak lazım! İşte tam bu noktada ne yapabilirim diye düşündüğünüzde Haşimoğlu Nakliyat yanınızda beliriyor. Taşımacılık sektörünün her alanında hakim olduğumuz kadar depolama konusunda da hakimiz. İşlerinizi halledip ucu açık bir sürede döneceğiniz güne kadar evinizden tüm eşyalarınız alarak büyük depomuzda sizler için ayırdığımız bölümde muhafaza ediyoruz. Depolama denince akla gelen şirket: Haşimoğlu Nakliyat.


Siz değerli müşterilerimize pek çok farklı seçenekte hizmet sunmaktayız. Haşimoğlu Nakliyat olarak son yıllarda sektörümüzde girmediğimiz alan bırakmadık. Yılların verdiği deneyim, profesyonellik ve engin tecrübemiz ile sizlerin bu alanlarda yanınızda oluyoruz. Büyük kadromuz ve yetenekli çalışanlarımız ile sizleri hizmetlerimizden faydalanmanız için bekliyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Şehirlerarası Nakliyat Tavsiyeleri

Depolama

Paketleme

Parça Eşya Taşıma

Ofis Taşıma

Eşya Depolama

Ev Eşyası Depolama

MENÜ
Hemen Ara