Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

İstanbul – Adana Evden Eve Nakliyat

İstanbul - Adana Evden Eve Nakliyat

Evinizi Adana’ya mı taşıyorsunuz? Veya memlekette ki evinize eşya mı göndereceksiniz? Sıcak günleri sevebilirsiniz fakat yol boyunca acaba eşyalarım çalınır mı, zarar görür mü, çizilir mi, kırılır mı diye terlemenize gerek yok. Tüm şoförlerimiz firmamız bünyesinde bulunan işinin ehli ve deneyimli çalışanlarımızdır. Tüm eşyalarınız yol boyunca Haşimoğlu Nakliyat güvencesi ve sigortası altındadır. Yani yol boyunca eşyalar, tabiri caizse artık sizin değil, bizim eşyalarımızdır ve ona göre hassas davranarak, bir zarar gelmemesini sağlamaktayız.

İstanbul – Adana Evden Eve Nakliyat konusunda yıllardır verdiğimiz hizmet kalitesi ile sizlere tamamen bir güven ortamı sunuyoruz. Eşyalarınızı dileğiniz doğrultusunda birinci kalite ürünlerimiz ile paketleme de yapmaktayız. Adana sıcağında eşyalarım zarar görür mü stresi yaşamanıza hiç gerek yok. İstanbul – Adana Evden Eve Nakliyat konusunda Haşimoğlu Nakliyat varken bunlar düşünülmesi gereken şeyler değil. Bizimle çalışmak için irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.


Türkiye’nin pek çok iline taşımacılık ve nakliyat yapmaktayız. Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde ivedi şekilde nakliye ve taşımacılık faaliyetlerinizi tamamlıyoruz. Her türlü bilgiyi ofisimize gelerek öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm bilgileri yorulmanıza gerek kalmadan telefon bağlantısı kurarak müşteri temsilcilerimizin soracağı kısa sorulara cevap vererek alabilirsiniz. Bu sıkıntılı ve stresli dönemde sizleri maddi ve manevi anlamda yormamak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Bütçenize uygun ödeme yöntemleri ile her şekilde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Köklü tarihimiz ve deneyimimizle sizleri Haşimoğlu Nakliyat’ta bekliyoruz. Yenilikçi ve modern yapımızla geçmişten geleceğe uzanıyoruz.

MENÜ
Hemen Ara