Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

Haşimoğlu Nakliyat

Haşimoğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Şirketimizin temel prensipleri sizlere güvenilir, güler yüzlü, samimi, hızlı bir şekilde nakliyat hizmeti vermektedir.

Çoğu müşterimiz bizleri eş, dost, akrabasından duyduğunu belirterek tavsiye üzerine aradıklarını söylemektedir. Bu bizler için bir mutluluk kaynağıdır. İşini hızlı ve güvenle gerçekleştirmenin onuru içinde çalışmaktan zevk alıyoruz.

Haşimoğlu Nakliyat olarak şehir içi nakliye veya şehirler arası nakliye işlemlerinizi yapmak bizlerin esas ve en önemli görevidir. Profesyonel ve yenilikçi anlayışımız ile evinize gelerek paketleme işlerini de yapmaktayız. Uzun süreli depolama faaliyetleriniz için açtığımız büyük depolarımızda sigorta poliçeleri ile eşyalarınızı güvene alarak hizmet sunmaktayız.

Yolların ve nakliyat firmalarının lideri konumunda olan Haşimoğlu Nakliyat olarak yıllardır yaptığımız depolama işlemlerinde de sektörde öncü konumuna yükselmeye başlamış bulunmaktayız.

Taşımacılık sektöründe yüzlerce firma arasında her yıl yüksek müşteri memnuniyeti ve yenilikçi politikalarımız sayesinde ileri gitmekteyiz. Bugüne kadar çalıştığımız hiçbir müşterimizde kayıp eşya sorunu yaşamadık. Hiçbir müşterimizin eşyasına en ufak zarar gelmedi. Bunlardan kaynaklı bir sorun yaşamadığımız gibi pek çok işimizin sonunda profesyonel hizmetimiz vesilesi ile müşterilerimizden teşekkür ve tebrik aldık.

Deneyim + Kalite

Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde ivedi şekilde nakliye ve taşımacılık faaliyetlerinizi tamamlıyoruz. Her türlü bilgiyi ofisimize gelerek öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm bilgileri yorulmanıza gerek kalmadan telefon bağlantısı kurarak müşteri temsilcilerimizin soracağı kısa sorulara cevap vererek alabilirsiniz.

MENÜ
Hemen Ara