Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

Göztepe Nakliyat Firmaları

Göztepe Nakliyat Firmaları

Kadıköy‘ün en güzel mahallelerinden biri olan Göztepe mahallesinde nakliyat firması arayışı içerisindeyseniz, artık aramanıza gerek kalmadı diyebiliriz. Çünkü tüm İstanbul ve Türkiye genelinde olduğu gibi Göztepe Nakliyat Firmaları arasında da en profesyonel hizmeti veren firma Haşimoğlu Nakliyat’ın web sitesinde bulunuyorsunuz.

Edindiğimiz deneyimler doğrultusunda işimizde yıllardır çalışmakta olan tecrübeli arkadaşlarımızla sizlere bu nakliye hizmetini vermekten mutluluk duyarız. Eşyalarınıza en ufak zarar gelmemesi için sizleri merdiven altı tabir edilen taşıma firmalarına değil, Göztepe Nakliyat Firmaları arasında en kaliteli olan Haşimoğlu Nakliyat’a yönlendirmek isteriz. Bizler bu işi uzun senelerin deneyimi ile en uygun bütçelerle hallediyoruz. Keyifsiz olmanıza hiç gerek yok. Haşimoğlu Nakliyat, Göztepe Nakliyat Firmaları arasında bir yıldız gibi sizleri bekliyor.

Evden eve eşya taşıma, ofis taşıma, depolama, paket ve ambalajlama, şehirler arası eşya taşıma gibi tüm hizmetleriniz için bize ulaşmanızı öneririz, bizden fiyat ve bilgi almadan diğer firmalarla sözleşmeyiniz. İletişim sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.


Haşimoğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Şirketimizin temel prensipleri sizlere güvenilir, güler yüzlü, samimi, hızlı şekilde hizmet vermektedir. Çoğu müşterimiz bizleri eş, dost, akrabasından duyduğunu belirterek tavsiye üzerine aradıklarını söylemektedir. Bu bizler için bir mutluluk kaynağıdır. İşini hızlı ve güvenle gerçekleştirmenin onuru içinde çalışmaktan zevk alıyoruz.

Yolların lider konumunda olan Haşimoğlu Nakliyat olarak yıllardır yaptığımız depolama işlemlerinde de sektörde öncü konumuna yükselmeye başlamış bulunmaktayız.

MENÜ
Hemen Ara