Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler arası taşımacılık denilince aklınıza sadece bir veya bir çok eşyayı bir şehirden diğer şehire taşımak geliyorsa kısmen de olsa yanılıyorsunuz demektir. Çünkü şehirler arası taşımacılık sadece eşyayı bir başka şehire taşımaktan ibaret değildir. Şehirler arası taşımacılıkta uyulması gereken kanun ve kurallar, dikkat edilmesi gerekenler ve bir fiyat politikası da olması gerekmektedir. Gelin bu konuları detaylıca inceleyelim;

Şehirler arası taşımacılıkta uyulması gereken, devletin belirlediği kanunlar vardır, bunların en başında taşımayı yapan firmanın belgeli yani devlet tarafından izni alınmış olması gerekmektedir. Aksi halde eşyalarınıza bir zarar gelmesi durumunda firmadan hiç bir hak talep edemezsiniz. Bu nedenle bu en önemli etkenlerin başında gelmektedir. Yine aynı şekilde devletin belirlediği kurallar çerçevesinde; Taşıma işini yapan aracın şoförü de SRC gibi ticari araç kullanımına uygun ehliyet ve belgeleri bulundurmak zorundadır. Haşimoğlu nakliyat firması olarak belgelerimiz ve izinlerimiz tam olarak hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz taktirde bizden evrakların fotoğraflarını isteyebilirsiniz.

Dikkat edilmesi gerekenler ise tamamen firmanın insiyatifine kalmış olup, profesyonel firmalar tarafından dikkat edilmektedir. Diğer merdiven altı tabir edilen firmalar ise eşyalarınızı; “aman bir an önce taşıyıp teslim edelim de, eşya zarar görmüş-görmemiş bize ne” anlayışı ile haraket etmektedirler. Dikkat edilmesi gerekenlerin başında; Eşyalarınızın dikkatlice paketlenmesi, ambalajlanması ve araçlara buna göre yerleştirilmesi gerekmektedir. En ufak bir ani fren de veya kaza riskinde bile eşyalarınızın zarar görmemesi için bu çok önemli bir kuraldır. Aynı zamanda bunun dışında eşyaların zamanında alınıp, zamanında teslim edilmesi de müşteri memnuniyeti açısından çok önemli bir kriterdir.

Bakkaldan ekmek veya sigara almak gibi bir iş olmadığı için; Şehirler arası nakliyat hizmetinin belirli, sabit bir fiyatı olmamaktadır. Bunu fırsat bilen bazı nakliyat firmaları müşterilerinden fahiş fiyatlar istemektedir. Durumu bilmeyen, araştırma yapmayan insanlar ise bu fahiş fiyatları ödeyerek bu tür firmaların haksız kazanç elde etmesine ve işini hakkıyla yapan nakliyat firmalarının da hakkının yenmesine malesef neden olabilmektedir.

Haşimoğlu Nakliyat firması olarak, hem kanun ve kurallara uygun, hem müşterilerin eşyalarını kendi eşyaları gibi görerek sahip çıkan ve taşıma, indirme, bindirme gibi işlemlerde dikkatli olan hemde uygun fiyat politikaları ile müşterilerinin gönlünde taht kuran bir firmayız. İster bizden hizmet alın, ister almayın fakat nakliyat ihtiyaçlarınız olduğu zaman bizi bir telefon ile arayarak detaylı bilgi alın. Ücretsiz expertiz hizmetimiz ile en azından fiyatlar ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

İletişim sayfamıza gitmek için lütfen tıklayın.

MENÜ
Hemen Ara