Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık

Şehirler arası evden eve taşımacılık firmaları arasında olan Haşimoğlu Nakliyat, işinin ehli ve müşterileri tarafından hem taktir hemde beğeni toplayan bir firmadır. Şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetinde esas önemli noktalardan birisi olan eşyaların güvenliği, nakliyatın hızlı olması ve hizmet fiyatının uygun olması noktaları; Haşimoğlu Nakliyat firmasında bir bütün olarak bulunmaktadır.

Farklı bir şehirden, diğer şehire taşınma işlemleri çoğu zaman insanlar için sıkıntılı ve zahmetli geçmektedir. Bunların üzerine birde maddi olarak yıpranmalar gelince insanlar adeta usanıp, bıkmaktadır. Fakat Haşimoğlu Nakliyat firması şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetlerinde en uygun fiyatlara; sizlere en keyifli ve en zahmetsiz taşınma deneyimini sunduğu için, müşterilerinin ilgi odağı olmuştur.


Taşımacılık sektöründe yüzlerce firma arasında her yıl yüksek müşteri memnuniyeti ve yenilikçi politikalarımız sayesinde ileri gitmekteyiz. Bugüne kadar çalıştığımız hiçbir müşterimizde kayıp eşya sorunu yaşamadık. Hiçbir müşterimizin eşyasına en ufak zarar gelmedi. Bunlardan kaynaklı bir sorun yaşamadığımız gibi pek çok işimizin sonunda profesyonel hizmetimiz vesilesi ile müşterilerimizden teşekkür ve tebrik aldık. İstanbul içinde ve şehirler arası olmak üzere Türkiye’nin pek çok iline taşımacılık yapmaktayız. Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sayesinde ivedi şekilde nakliye ve taşımacılık faaliyetlerinizi tamamlıyoruz. Her türlü bilgiyi ofisimize gelerek öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm bilgileri yorulmanıza gerek kalmadan telefon bağlantısı kurarak müşteri temsilcilerimizin soracağı kısa sorulara cevap vererek alabilirsiniz. Bu sıkıntılı ve stresli dönemde sizleri maddi ve manevi anlamda yormamak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Bütçenize uygun ödeme yöntemleri ile her şekilde siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Köklü tarihimiz ve deneyimimizle sizleri Haşimoğlu Nakliyat’ta bekliyoruz. Yenilikçi ve modern yapımızla geçmişten geleceğe uzanıyoruz. Hemde xxxx yılından beri.

MENÜ
Hemen Ara