Menu
  • Bizi Arayın 0532 465 25 18

  • Çalışma Saatleri 7 Gün / 24 Saat

  • Bize Yazın info@hasimoglunakliyat.com

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Güzide şehir İstanbul’un tüm nakliyat firmaları içerisinde 1. sırada yer almaktayız. Amacımız kurumsal kimliklerle çalışan sektörümüzde beraber yürüdüğümüz iş arkadaşlarımızla beraber ortak bir alanda toplanmak ve kalitemizi belli ederek aralarında en iyisi olduğumuzu kanıtlamak.

İstanbul şehirler arası nakliyat firmaları arasında da önemli bir yere sahip olan firmamız, evden eve nakliyat, ofis taşıma, şehirler arası taşımacılık gibi sektörle alakalı tüm hizmetlerde müşterilerinden tam ve eksiksiz not almayı başaran ender firmalar arasındadır.

Şehirler arası nakliyatın yanı sıra; İstanbul’un, Avrupa ve Anadolu yakaları olmak üzere tüm ilçelerine sınırsız hizmeti Haşimoğlu Nakliyat ile yapabilirsiniz. Tüm ilçelere hakim olan firmamız ile en kısa yollardan gideceğiniz ilçeye ulaşarak zaman kaybetmeden eşyalarınızın yeni konumunuza taşınma işlemini başlatıyoruz. Gün bitmeden yerleşmek için zaman kalmalı! Değerli vaktinizi yollarda harcamıyoruz. Güvenilirliği son derece bilinen Haşimoğlu Nakliyat firması ve çalışanları sizleri bekliyor.

MENÜ
Hemen Ara